akarsubasi.com/proyds

Switch to desktop Register Login

HAKKIMIZDA

Probeton Yapı Denetim ve Müşavirlik Limited Şirketi, Yapı Denetim sektöründe farklı isimler ile edinmiş olduğu engin tecrübe ve bilgisiyle, bu konuda uzmanlaşmış kadrosuyla günümüz teknolojisini yakından takip ederek,  13.06.2012 tarihinde Bayındırlık Bakanlığının izni 13.06.2012 yılında Kayseri ' de faaliyetine başlamıştır.
  Firma olarak, gelecek hedeflerimize, "kaliteden asla ödün vermeden , dürüst ve ilkeli hizmet anlayışıyla çalışmak" prensibine bağlı kalarak ulaşmayı amaç edinmiş bulunuyoruz. Yapı Denetim sektöründe kazanmış olduğumuz konumumuzu korumak ve daha ileriye götürmek, ulaşmak istediğimiz noktanın daha da ilerisine emin adımlarla yürümek,çalışma gayemiz ve felsefemizdir. 
  Bu doğrultuda, özverili ve iddialı çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmekteyiz. "Referanslarımız müşterilerimizdir" ilkesinin özünden hareketle, müşteri portföyümüzün kapsamını süratle genişletmekteyiz. Müşterilerimizden almış olduğumuz bu güç ve enerji, bizleri daha çok azimlendirmekte ve çalışmalarımızı ileriye taşımamız için firma olarak bizleri teşvik etmektedir.Bunun için siz müşterilerimize minnet ve teşekkürlerimizi sunarız. 

Misyonumuz ; 
Kalite ve teknolojiden ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek Yapı Denetim sektöründe söz sahibi olmak. 


Vizyonumuz ; 
Sürekli değişim anlayışı içerisinde kaliteden ödün vermeden en son teknolojik aletler ve insan kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak müşteriye en uygun fiyat ve kaliteyi sunmaktır.

Copyright by GavickPro 2011. All rights reserved.

Top Desktop version